Team en Groepen

 

Onderwijzend personeel

 

Manon van den Bergh, gr. 1-2A, leerkracht en lid werkgroep educatief

partnerschap

m.vandenbergh@spolt.nl

 

Bianca Otten, gr. 1-2B, leerkracht en lid medezeggenschapsraad 

b.otten@spolt.nl

 

Fraukje Lempens, gr. 1-2B, leerkracht en cultuurcoördinator

f.lempens@spolt.nl

 

Suzan Derks, gr. 3-4A, leerkracht en gedragsspecialist

s.derks@spolt.nl

 

Ankie Pouls, gr. 3-4A, leerkracht en coördinator MijnRapportfolio

a.pouls@spolt.nl

 

Maud Waajen, groep 3-4B, leerkracht en leesspecialist

m.waajen@spolt.nl

 

Nienke Aspers, gr. 5-6A, leerkracht en verkeerscoördinator

n.aspers@spolt.nl

 

Ineke Wijnen, gr. 5-6B, leerkracht en taalcoördinator

i.wijnen@spolt.nl

 

Sandra Fermont, gr. 5-6B, leerkracht en schoolopleider

s.fermont@spolt.nl

 

Sharay van den Dungen, gr. 7-8, leerkracht en intern begeleider groep 1 t/m 8

s.vandendungen@spolt.nl

 

Nicole Camp, gr. 7-8, leerkracht en voorzitter MR

n.camp@spolt.nl

 

Vakleerkracht gym, medewerkers vanuit Bureau Negen

 

Onderwijsondersteunend personeel

 

Jacqueline Pepels, Leerkrachtondersteuner

j.pepels@spolt.nl 

 

Elles van den Boomen, Onderwijsassistente 

e.vandenboomen@spolt.nl 

 

An Schwillens, Meerscholensecretaresse

a.schwillens@spolt.nl 

 

Geert Wijnands, Meerscholenconciërge

g.wijnands@spolt.nl

 

Riny Custers, interieurverzorgster