Team en Groepen

Onderwijzend personeel

Manon van den Bergh
, gr. 1-2A, leerkracht en lid educatief partnerschap
m.vandenbergh@spolt.nl

Bianca Otten, gr. 1-2B, leerkracht en lid medezeggenschapsraad
b.otten@spolt.nl

Fraukje Lempens, gr. 1-2B, leerkracht en cultuurcoördinator
f.lempens@spolt.nl

Suzan Derks, gr. 3-4A, leerkracht en gedragsspecialist
s.derks@spolt.nl

Rianne Gijsen gr. 3-4A  en gr. 3-4B leerkracht en specialist bewegingsonderwijs 
r.gijsen@spolt.nl
 
Ankie Pouls, gr. 3-4B leerkracht en coördinator MijnRapportfolio
a.pouls@spolt.nl

Maud Waajen, groep 3-4B leerkracht
m.waajen@spolt.nl

Ineke Wijnen, gr. 5-6B, leerkracht en taalcoördinator
i.wijnen@spolt.nl

Nienke Aspers, gr. 5-6A, leerkracht en verkeerscoördinator
n.aspers@spolt.nl

Sharay Bos, gr. 7-8, leerkracht en intern begeleider gr. 1 t/m 8
s.bos@spolt.nl

Nicole Camp, gr. 7-8, leerkracht en voorzitter MR
n.camp@spolt.nl

Mirte Slaats, vakleerkracht bewegingsonderwijs
mirte@negen.nl 

Onderwijsondersteunend personeel

Jacqueline Pepels, onderwijsassistente
j.pepels@spolt.nl 

Elles van den Boomen, onderwijsassistente 
e.vandenboomen@spolt.nl 

An Schwillens, meerscholensecretaresse
a.schwillens@spolt.nl 

Geert Wijnands, meerscholenconciërge
g.wijnands@spolt.nl

Riny Custers, interieurverzorgster